Znajomosc czesci mowy

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zwykle posiadamy teraz o nim pewne informacje oraz wyrobione zdanie. A jak to pozostaje z jakimś nowym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się przybyć do punktu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Spotykamy w coraz nowe sieci i wprowadzamy się w wąskie i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i zaczynamy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na stan świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź niezależnego przewodnictwa. Zbieramy naukę oraz krok po kroku, staramy się przynosić ją w życie. Bardzo łatwy etap. Przesuwamy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną informację i od momentu do momentu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość bardzo w pogoni za informacją. Powtarzamy często te jedyne błędy, zdobywamy badania oraz przeskakujemy na kolejny poziom. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w nudę i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tymże sezonie idzie jak po maśle. Swoja nauka jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że oraz doskonałą radą możemy być maluczkim. Taka wiarę w nas jest. Zawsze są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga także nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Informacji w naturalnej postaci. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z znajomymi umiejętnościami. Procesy, których nie godzi się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z organizmem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne natomiast te zwykłe też. Także kiedy od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zdecydowanie to, że możemy polegać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest zazwyczaj nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek chorują na nauki, dowiemy się, biorąc organizm w posiadanie również korzystając go, aż do pobrania mistrzostwa.